Kamery internetowe
Cedzyna ŻKM BRYZA 
i stacja METEO

 

 

 

 

 

 

O Klubie Główna Szkolenie Rejsy Regaty Świętojańskie Ogłoszenia Linki Kontakt
 
Zapraszamy do zabawy.

Witajcie Klubowicze i wszelkiej maści Żeglarze i Żaglówki a szczególnie ci zaprzyjaźnieni, na koniec roku trochę was rozruszamy.
Mamy dla was zadanie z niespodzianką zorganizowana przez Klub Morski Bryza i zaprzyjaźnioną ekipą WWW.BRAV.PL w której aż roi się od naszych kolegów.
Co zrobić??

I etap
Śledzić w poniedziałek (2 dzień Świąt Bożego Narodzenia) stronę BRYZY i profile na Facebooku firmy BRAV i Bryzy na których ukaże się niespodziewanie pytanie (w godzinach pomiedzy 0000 a 2359) które będzie związane z ważnym wydarzeniem żeglarskim które się rozpocznie w tym dniu.
Najszybsza 10-tka zbiera po 10 punktów, druga 10-tka zbiera po 7 punktów reszta która dopłynie przed zamknięciem mety po 5 punktów. Po 24 godzinach zamykamy metę t.j. 27.12.2011 r. o 2359 Informacja o drugim etapie i wynikach pierwszego ukaże się najpóźniej 28.12.2011 r. na stronie BRYZY i profilach FB BRAV i BRYZY.

II etap
Podobny do pierwszego i będzie zawierał 2 zadania. Szczególy na stronie przy ogłoszeniu wyników pierwszego etapu.

III etap
To zadanie dla najlepszych dwóch par zrobimy match race. Dwie pary które staną w szranki po nowym roku 7 stycznia w wielkim finale!!!
W trakcie trwania naszej internetowej zabawy tj od 26.12.2011 do 7.01.2011 zostanie rzucony ma pożarcie wilczy bilet - jednorazowe pytanie wyłącznie na profilach FB BRAV i BRYZY pod hasłem WILCZY BILET.
Zwyciązca wilczego biletu będzie mógł zmierzyć się ze zwycięzcą całej zabawy i powalczyć o niespodziankę do której dokłada rękę ekipa BRAV.pl. Uwaga wilczy bilet może pojawić się w którymś z miejsc wcześniej więc istotny będzie spryt i koncentracja.
Dodatkowo osoby które chcą zdobyć extra punkty zrobią to tak :
Zalogują się na Facebook i wrzucą do ulubionych stronę BRYZY i BRAV . Za ten manewr zyskują plus 3 punkty do generalki i potwierdzą to e-mailem na statek komisji.
Uwaga. Nie jest to konkurs, loteria ani nic podobnego. Jest to zabawa i jak znacie Nas to wiecie że będzie fajnie a i pewnie się opłaci :-)
Czyli:
Odwiedzamy stronę Bryzy.
Śledzimy BRAV i BRYZĘ na FB.
Odwiedzamy stronę WWW.BRAV.PL
Pytania na statek komisji e-mail
Wilczy bilet rozegra sie tylko na FB. Pamiętajcie, że to tylko zabawa po raz pierwszy zresztą organizowana ale dopłyniemy do mety nie ma to tamto.

Henryk Miszczyk

  O Klubie| Główna | Szkolenie | Rejsy | Regaty Świętojańskie | Ogłoszenia | Linki | Kontakt  
   
Copyright 2007 Home & AlmSun &  TGV& AlmSun &  ŻKM BRYZA